Koniec każdego roku to zawsze czas podsumowań. My też poprosiliśmy naszych artystów, aby spróbowali podsumować rok 2013. Każdy z nich miał wybrać utwory lub płyty, które szczególnie go poruszyły, albo najczęściej pojawiały się w setach.

Dla El’mirki mijający rok był przełomowy. W ostatnich miesiącach wypracowała i ukształtowała swój własny styl, który teraz można określić jako bezkompromisowy tech-house oraz techno. Wierna tylko i wyłącznie płycie winylowej była chętnie zapraszana do klubów w całej Polsce, a jej sety emitowane, między innymi, na antenie houseradio.pl spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Oto, co nam przesłała…

5. Gabriel Ananda – Let It In And Let It Out

Moja osobista odskocznia… Odkryta pod sam koniec roku 2013.

4. Anthony Rother – Catharsis

Bardzo odważna mieszanka elektronicznych dźwięków, przyjęta bardzo żywo przez klubowiczów.

3. Herbert- It’s only (Dj Koze Remix)

Subtelny, uzależniający, zaskakujący… Jeden z tych numerów których nie ma się dosyć nawet po milionowym przesłuchaniu.

2. Andreas Henneberg feat. Stefan Krogmann – Mine

Mieszanka „Policjantów z Miami” i „Knight Rider”. Kawałek który dosłownie porwał „najmniej ruchliwych” klubowiczów w każdym miejscu w Polsce w którym udało mi się go zagrać w tym roku.

1. Tale Of Us- Another Earth

Ten utwór grany był przeze mnie wielokrotnie podczas setów dj-skich i zawsze udowadniał, że jest wyjątkowy i ponadczasowy, jest pewna wizytówką i odzwierciedleniem całej twórczości Tale of Us.